Kartony, pudełka klapowe  Jest 41 produktów.

Podkategorie

 • Kartony, pudełka...

  W tej kategorii oferujemy opakowania o dowolnym kształcie. Są to tak zwane opakowania fasonowe z wykrojnika.

  Większość opakowań które widzimy na półkach w sklepach to właśnie kartony wykonane tą metodą. Przykładem takich kartonów są : wszelkiego rodzaju displeje, bag in boxy, kartony z oknem wystawowym, kartony ze zrywaną górną częścią .

 • Kartony, pudełka...

  Kartony o nr. fefco 0200 to kartony bez górnych klap. Najczęściej wykorzystywane do pakowania i transportu jaj. W zależności od wielkości mogą być produkowane z tektury falistej 3 i 5-cio warstwowej. Produkcja kokretnego wymiaru na indywidualne zamówienie.

 • kartony, pudełka...

  Kartony klapowe to najczęściej używane opakowania zbiorcze do spakowania towaru w odpowiednie ilości i bezpiecznego transportu. W zależności od szerokości klap oraz ich zamykania , rozróżniamy kilka typów tych kartonów, wg numeracji katalogu fefco są to 0200, 0201, 0202, 0203, 0204, 0205.

  Kartony wykonywane są bez większych ograniczeń rozmiarowych , co jest ich wielką zaletą. Produkowane są z tektury falistej 3, 5-cio oraz 7 warstwowej, białej , brązowej, na życzenie z nadrukiem flexo.

  Aktualnie w sklepie dostępnych jest kilkanaście wymiarów, ale sytuacja jest dynamiczna i często się zmienia na +. Jeżeli jakiegoś rozmiaru , czy rodzaju nie ma w poniższym zestawieniu , proszę o kontakt , jesteśmy w stanie w krótkim czasie wyprodukować odpowiedni rozmiar w/g indywidualnych potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów