390x390x390 Zobacz większe

390x390x390

Używane

Karton kalapowy z tektury 5-cio warstwowej, używany W jednej przesyłce do 30kg. mieści się ok.30szt., na euro palecie -200szt. Koszt wysyłki zgodnie z taryfą danego przewożnika np. DHL. Istnieje możliwość odbioru osobistego lub dostawy bezpośredniej - po ustaleniu ceny za dostawę.Podana cena brutto za 1szt.

Więcej szczegółów

350 Przedmioty

2,34 zł

2,34 zł za 1szt.

Więcej informacji

Karton kalapowy z tektury 5-cio warstwowej, używany W jednej przesyłce do 30kg. mieści się ok.30szt., na euro palecie -200szt. Koszt wysyłki zgodnie z taryfą danego przewożnika np. DHL. Istnieje możliwość odbioru osobistego lub dostawy bezpośredniej - po ustaleniu ceny za dostawę. Podana cena brutto za 1szt.

UWAGA! - W tej kategorii jest duża rotacja, proszę nie sugerować się tylko rozmiarami pokazanymi poniżej, zawsze na stenie magazynowym tych lub podobnych jest znacznie więcej, a niektórych może w danej chwili brakować. Dlatego jeżeli nic nie pasuje z prezentowanych wymiarów, proszę o kontakt, prześlę aktualną listę z dostępnymi kartonami. Ponadto jesteśmy producentem opakowań, wykonanie opakowania na indywidualne zamówienie nie stanowi problemu.

9 innych produktów w tej samej kategorii: